Mapa & plánovač trasy

Jsme Vám blíž, než si myslíte...

Hotel Golf se nachází v klidné lokalitě Prahy 5 – Motole, nedaleko sjezdu z dálnice D5, centra města, v blízkosti parku a golfového hřiště. Díky své dobré dopravní dostupnosti do centra i na letiště je vhodným ubytováním v Praze nejen pro turisty, ale také pro návštěvníky přijíždějící do Prahy za pracovními povinnostmi.

GPS souřadnice: 50°4'2.6"N 14°20'41.14"E

Kam v Praze?

Chcete navštívit Prahu a cestu za poznáním a kulturou využít efektivně? Kudy z nudy Vám přináší několik skvělých nápadů, jak poznat ta nejhezčí místa během jediného dne. Více informací o Praze najdete zde.

Jízdní řády

Tramvaj č. 9 do města PDF  a pro cestu z centra prahy PDF 
Tramvaj č. 10 do města PDF a pro cestu z města PDF
Bus č. 191 směr Letiště Praha PDF  a pro cestu z Letiště Praha PDF 

Jak se k nám dostanete

Automobilem:

směr od centra Prahy, od Brna, od Plzně, od Liberce, od Českých Budějovic, od Ústí nad Labem, od Hradce Králové, směr z Německa, z Polska, z Nizozemí, z Rakouska, ze Slovenska

Městská hromadná doprava:

Přímo pár kroků od našeho hotelu se nachází tramvajová zastávka „Hotel Golf", kde staví tramvaje č. 9, 10 a 16. Cesta do centra města trvá zhruba 15 minut. Tramvajová linka č. 9 staví mimo jiné na Hlavním nádraží, Václavském náměstí, Národní třídě, Újezdu a Andělu; do linky č. 10 a16 můžete nastoupit například na Náměstí Míru, I. P. Pavlova, na Karlově náměstí nebo také na Andělu.
Více informací: www.dpp.cz.

Z letiště Václava Havla:

K DOPRAVĚ Z LETIŠTĚ DO HOTELU MŮŽETE VYUŽÍT AUTOBUSOVOU LINKU 191 /SMĚR NA KNÍŽECÍ/. CESTA TRVÁ CCA 50 MINUT DO ZASTÁVKY ANDĚL, KDE PŘESTOUPÍTE NA TRAMVAJ Č.9 /SMĚR SÍDLIŠTĚ ŘEPY/ NEBO Č.10 /SMĚR SÍDLIŠTĚ ŘEPY/. TA VÁS DOVEZE NA ZASTÁVKU HOTEL GOLF, KTERÝ SE NACHÁZÍ PO PRAVÉ STRANĚ.